Oficjalny serwis klubu

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi w Futsalu Cosinus Futsal Cup 2019/20 czas zacząć! W tym miejscu będziecie mogli śledzić: najpierw podział na grupy, a następnie aktualny terminarz gier, wyniki, strzelców, tabele i klasyfikację strzelców. Jeśli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami, zapraszamy do polubienia naszej strony na facebook.com.

         

   

         

 

  1. Organizator: Klub Piłkarski Soccer-Calcio Łódź
  2. Patronat honorowy: prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej i członek zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, pan Adam Kaźmierczak
  3. Sponsorzy i partnerzy: Sieć Szkół COSINUS, Decathlon, Mario Foto Studio, Usługi Turystyczne RAFTUR, GamaSport, CosinusMED
  4. Miejsce zawodów: hala MOSiR Anilana Łódź ul. Sobolowa 1 (pełnowymiarowa hala z trybunami oraz szatniami i natryskami)
  5. Termin: grudzień 2019 - marzec 2020 r.
  6. System rozgrywek: grupowy
  7. Czas trwania spotkań: 2 x 20 minut;
  8. Przepisy: FIFA Futsal (z drobnymi modyfikacjami jak czas gry, czas na żądanie, faule akumulowane itp.)

 

  Grupa A                               Grupa B                              
1 Amuss* 1 FC Jarrones*
2 Stoki 2 M.L. Elpro
3 Kozaki UA 3 Almost Barça
4 Fajni.pl 4 Soccer-Calcio Łódź
5 FC Farselona 5 BS Konowały Mix
6 JRG-2 Łódź 6 Lumumby
7 Not4All 7 Decathlon Łódź
8 West Łódź FC 8 Po Ciapulku

 * - podczas losowania zostały rozstawione 2 najwyżej sklasyfikowane drużyny ubiegłorocznej Łódzkiej Ligi Futsalu

 

Tabela końcowa grupy A

lp Nazwa drużyny
Mecze Punkty
Bramki Bezpośrednie mecze
   1   
Kozaki UA 7 21 62:20  
   2   
Amuss 7 16 49:13  1  0:1:0  3:3 
   3   
Not4All 7 16 35:18 1  0:1:0  3:3
   4   
Fajni.pl 7 10 29:26  
5 West Łódź FC 7 7 19:36  
6 Stoki 7 6 41:43  
7 FC Farselona 7 3 15:74 1  1:0:0  5:0
8 JRG-2 Łódź 7 3 17:37 1  0:0:1  0:5

 

Tabela końcowa grupy B

lp Nazwa drużyny
Mecze Punkty
Bramki Bezpośrednie mecze
   1   
Soccer-Calcio Łódź 7 18 35:14  
   2   
Lumumby 7 14 46:20  
   3   
FC Jarrones 7 12 42:22  
   4   
Po Ciapulku 7 11 47:38  
5 BS Konowały Mix 7 10 26:45  1  1:0:0  7:0
6 M.L. Elpro 7 10 17:22  1  1:0:0  0:7
7 Decathlon Łódź 7 3 27:42 1  1:0:0  12:0
8 Almost Barça 7 3 16:53 1  0:0:1  0:12

 

 

Klasyfikacja strzelców po kolejce z 08.03.2020

Bramki Imię i nazwisko
17 Danecki M. (Stoki)
15 Tolonbaev B. (Lumumby)
14 Krawczyk E. (Amuss)
13 Spychalski M. (Soccer-Calcio Łódź)
12 Biriukov A. (Kozaki UA)
9 Bryl M. (M.L. Elpro), Gosik B. (Po Ciapulku), Korobka O. (Lumumby), Łukaszczyk R. (JRG-2 Łódź), Ścieszko M. (Po Ciapulku)
8 Lauk H. (Decathlon), Karłat C. (Stoki), Kuśmierczyk M. (Po Ciapulku), Liausha S. (Kozaki UA), Yeromenko M. (Kozaki UA)

 

Napomnienia i wykluczenia zawodników

Rodzaj Imię i nazwisko Okres zawieszenia Pauza
  Bojanowski Michał (Stoki) 1 mecz odbyta
  Acela Dawid (BS Konowały Mix) 3 mecze odbyta

 

(2 )

Malinowski Mariusz (FC Jarrones) 1 mecz odbyta

 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z:

• relacją z 1. kolejki rozgrywek (01.12.2019)  <<<czytaj>>>

• "piątką" 1. kolejki  <<<zobacz>>>

• galerią zdjęć z 1. kolejki, którą znajdziecie <<<tutaj>>>

• relacją z 2. kolejki rozgrywek (14.12.2019)  <<<czytaj>>>

• "piątką" 2. kolejki  <<<zobacz>>>

• galerią zdjęć z 2. kolejki, którą znajdziecie  <<<tutaj>>>

• relacją z 3. kolejki rozgrywek (06.01.2020)  <<<czytaj>>>

• "piątką" 3. kolejki  <<<zobacz>>>

• galerią zdjęć z 3. kolejki, którą znajdziecie  <<<tutaj>>>

• relacją z 4. kolejki rozgrywek (11.01.2020)  <<<czytaj>>>

• "piątką" 4. kolejki  <<<zobacz>>>

• galerią zdjęć z 4. kolejki, którą znajdziecie  <<<tutaj>>>

• relacją z 5. kolejki rozgrywek (19.01.2020)  <<<czytaj>>>

• "piątką" 5. kolejki  <<<zobacz>>>

• galerią zdjęć z 5. kolejki, którą znajdziecie  <<<tutaj>>>

• relacją z 6. kolejki rozgrywek (09.02.2020)  <<<czytaj>>>

• "piątką" 6. kolejki  <<<zobacz>>>

• relacją z kolejki "wyrównawczej" (01.03.2020)  <<<czytaj>>>

• galerią zdjęć z kolejki "wyrównawczej", którą znajdziecie

• relacją z 7. kolejki rozgrywek (08.03.2020)  <<<czytaj>>>

• "piątką" 7. kolejki  <<<zobacz>>>

 

 

Harmonogram gier

Mecze nr Faza
 1-56  mecze grupowe (grupa A i B)
 57-60  ćwierćfinały (1A-4B, 2A-3B, 3A-2B, 4A-1B)
 61-62  półfinały (zw.ćw.1-zw.ćw.3; zw.ćw2-zw.ćw.4)
 63-66  mecz o 15 m., mecz o 13 m., mecz o 11 m., mecz o 9 m.
?-?  mecze o miejsca 5-8 ??? (do uzgodnienia z zainteresowanymi drużynami)
67-68  mecz o 3 m.; finał

 

Uczestnicy:

Kozaki UA

FC Farselona

Almost Barça

Lumumby

M.L.Elpro

Po Ciapulku

Decathlon Łódź

FC Jarrones

Stoki

JRG-2 Łódź

Soccer-Calcio Łódź

West Łódź FC

Amuss

BS Konowały Mix

Not4All

Fajni.pl

................................................................................................................................................................................................

UWAGA!

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne związane z pandemią koronawirusa mecze fazy play-off zostaną rozegrane w późniejszym terminie! Wszelkie informacje będą na bieżąco aktualizowane w tym miejscu.

Organizatorzy

.........................................................................................................................................................................

 

Terminarz gier

  

Faza play-off - 00.00.2020 w godz. 00.00-00.00

 ćwierćfinały:

(1A-4B): Kozaki UA - Po Ciapulku

(2A-3B): Amuss - FC Jarrones

(3A-2B): Not4All - Lumumby

(4A-1B): Fajni.pl - Soccer-Calcio Łódź

mecz o m. 13: Decathlon Łódź - FC Farselona

mecz o m. 15: JRG-2 Łódź - Almost Barca 

 (w przypadku remisu drużyny wykonują po 3 rzuty karne)

 

00.00.2020 w godz. 00.00-00.00

półfinał 1 (zw.ćw.1-zw.ćw.3): ... - ...

półfinał 2 (zw.ćw2-zw.ćw.4): ... - ...

mecz o m. 11: Stoki - M.L. Elpro

mecz o m. 9: BS Konowały Mix - West Łódź FC

mecz o m. 3: ... - ...

Finał: ... - ... 

Zakończenie rozgrywek, wręczenie dyplomów, pucharów i nagród

 

 

Wyniki:

 7. kolejka - niedziela 08.03.2020

Nd 2020-03-08  10.15
Stoki FC Farselona 19 : 3 (10 : 1)
Łukasik Krystian, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
Stoki: Karłat C. (6), Danecki Maciej (4), Danecki Marcin (4), Nikodemski D. (3), Nikodemski S., Ciechanowski M.
FC Farselona: Olejniczak T. (2), Bogusz T.
Nd 2020-03-08  11.00
Decathlon Łódź BS Konowały Mix 0 : 5   vo  
Łukasik Krystian, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
Decathlon Ł.: -
BS Konowały Mix: -
Nd 2020-03-08  11.45
Lumumby Po Ciapulku 7 : 7 (4 : 3)
Łukasik Krystian, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
Lumumby: Korobka O. (3), Karpinskyi M. (2), Tolonbaev B., Dnyshchun R.
Po Ciapulku: Gosik B. (3), Szymczak J. (2), Ścieszko M. (2)
Nd 2020-03-08  12.30
Amuss Not4All 3 : 3 (1 : 1)
Łukasik Krystian, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
Amuss: Błada M., Mordon R., Janeczko M.
Not4All: Jakubowicz S. (2), Widomski P.
Nd 2020-03-08  13.15
Kozaki UA West Łódź FC 5 : 0   vo  
Łukasik Krystian, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
Kozaki UA: -
West Łódź: -
Nd 2020-03-08  14.00
Amuss JRG-2 Łódź 5 : 0   vo  
Musiał Krzysztof, Szymczyk Piotr, Ossowski Przemysław (czasowy)
Amuss: -
JRG-2 Łódź: -
Nd 2020-03-08  14.45
FC Jarrones Almost Barca 5 : 0   vo  
Musiał Krzysztof, Szymczyk Piotr,, Ossowski Przemysław (czasowy)
FC Jarrones: -
Almost Barca: -
Nd 2020-03-08  15.30
Fajni.pl JRG-2 Łódź 5 : 0   vo  
Musiał Krzysztof, Szymczyk Piotr,, Ossowski Przemysław (czasowy)
Fajni.pl: -
JRG-2 Łódź: -
Nd 2020-03-08  16.15
Soccer-Calcio Łódź M.L. Elpro 3 : 2 (1 : 0)
Łukasik Krystian, Lesiak Michał, Rychter Krzysztof (czasowy)
Soccer-Calcio Łódź: Urbaniak K., Spychalski M., Franoszek T.
M.L. Elpro: Bryl M. (2)

 

kolejka "wyrównawcza" - niedziela 01.03.2020 

Nd 2020-03-01  13.15
West Łódź FC Not4All 1 : 10 (1 : 3)
Musiał Krzysztof, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
West Łódź FC: Towarek M.
Not4All: Werner A. (3), Widomski P. (3), Jakubowicz S. (2), Dubiński J., Powalski J.
Nd 2020-03-01  14.00
Po Ciapulku Decathlon Łódź 15 : 6 (8 : 3)
Musiał Krzysztof, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Po Ciapulku: Kuśmierczyk M. (5), Ścieszko M. (4), Gosik B. (3), Kowara A. (2), Krogulec B.
Decathlon Łódź: Lauk H. (3), Piekutowski I. (2), Mazur R.
Nd 2020-03-01  14.45
Lumumby Almost Barca 12 : 2 (7 : 1)
Musiał Krzysztof, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Lumumby: Tolonbaev B. (4), Tiverenko E. (3), Skrypnyk S. (3), Shtefuriak M. (2)
Almost Barca: Solokhin M., ???
Nd 2020-03-01  15.30
Fajni.pl FC Farselona 10 : 0 (5 : 0)
Musiał Krzysztof, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Fajni.pl: Stępniak K. (3), Lisiecki W. (2), Smolarski M. (2), Ciura S., Zommer R., Pluta M.
FC Farselona: -
Nd 2020-03-01  16.15
Soccer-Calcio Łódź BS Konowały Mix 9 : 2 (5 : 0)
Musiał Krzysztof, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Soccer-Calcio: Grobliński J. (2), Spychaalski M. (2), Bujnowski J. (2), Franoszek T. (2), Szewczyk P.
BS Konowały Mix: Piotrowski P., Bogus-Kafarski P.
Mikołajczyk M. (Soccer-Calcio Łódź)

 

6. kolejka - niedziela 09.02.2020

Nd 2020-02-09  10.00
JRG-2 Łódź Kozaki UA 5 : 7 (2 : 3)
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
JRG-2 Łódź: Łukaszczyk R. (2), Majda B., Kamiński G., Górczyński Ł.
Kozaki UA: Liausha S. (3), Yeromenko M. (2), Babeshko P., Parfeniuk A.
Łukaszczyk R. (JRG-2 Łódź)
Nd 2020-02-09  10.45
West Łódź FC Amuss 1 : 8 (1 : 2)
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
West Łódź FC: Kozłowski M.
Amuss: Domowicz M. (3), Krawczyk E. (2), Rula D., Jaworski Ł., Sobczak R.
Juszczak Ł. (West Łódź FC), Rula D. (Amuss)
Nd 2020-02-09  11.30
Fajni.pl Stoki 6 : 3 (2 : 0)
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Fajni.pl: Jaliński R. (3), Smolarski M. (2), Zommer R.
Stoki: Danecki Maciej (3)
Nd 2020-02-09  12.15
M.L. Elpro BS Konowały Mix  0 : 7 (0 : 3)
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
M.L. Elpro: -
BS Konowały Mix: Mikołajczyk H. (3), Kopera K. (2), Kałucki W., Karp J.
Nd 2020-02-09  13.00
Almost Barça Decathlon Łódź 0 : 12 (0 : 4)
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Almost Barça: -
Decathlon Łódź: Lauk H. (4), Pokryszka W. (2), Wicenty P. (2), Miszczak M., Mazur R., Nowak M., samobójczy
Nd 2020-02-09  13.45
FC Farselona Not4All  2 : (1 : 3)
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
FC Farselona: Piestrzeniewicz M., Stoliński R.
Not4All: Nowiński P. (2), Żurkowski A., Werner A., Powalski J.
Nd 2020-02-09  14.30
Po Ciapulku FC Jarrones  7 : 5 (3 : 3)
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Po Ciapulku: Ścieszko M (3), Gosik B. (2), Kapituła A., Chmielecki S.
FC Jarrones: Świderski M. (3), Górski R., Woźniak A.
Szymczak J. (Po Ciapulku)
Nd 2020-02-09  15.15
Soccer-Calcio Łódź Lumumby 2 : 1 (0 : 0)
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Soccer-Calcio Łódź: Spychalski M., Kwaśniak M.
Lumumby: Korobka O.
Aarab H. (Lumumby)
Nd 2020-02-09  16.00
Not4All Stoki  5 : 0   vo  
Bednarski Grzegorz, Szymczyk Piotr, Rychter Krzysztof (czasowy)
Not4All: -
Stoki: -

 

5. kolejka - niedziela 19.01.2020

Nd 2020-01-19  10.00
West Łódź FC FC Farselona 8 : 3 (3 : 3)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
West Łódź FC: Duczmalewski T. (3), Towarek M. (2), Graczyk S. (2), Kozłowski M.
FC Farselona: Bogusz T. (2), Pietrusiak M.
Nd 2020-01-19  10.45
M.L. Elpro Almost Barça 4 : 1 (2 : 1)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
M.L. Elpro: Durka M. (2), Lewandowski M., Bryl M.
Almost Barça: Danjou C.
Nd 2020-01-19  11.30
Amuss Fajni.pl 10 : 0 (3 : 0)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
Amuss: Krawczyk E. (3), Mordon R. (3), Błaszczyk O., Jaworski Ł., Domowicz M., Błada M.
Fajni.pl: -
Nd 2020-01-19  12.15
Stoki JRG-2 Łódź 4 : 9 (0 : 5)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
Stoki: Danecki Maciej (2), Danecki Marcin, Kałka P.
JRG-2 Łódź: Jończyk R. (3), Łukaszczyk R. (3), Kamiński G. (2), Fedak T.
Ciechanowski M. (Stoki)
Bojanowski M. (Stoki)
Nd 2020-01-19  13.00
BS Konowały Mix Po Ciapulku 5 : 5 (1 : 1)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
BS Konowały Mix: Kopera K. (3), Baran A., samobójczy
Po Ciapulku: Puchalski D. (3), Gosik B., Szymczak J.
Acela D. (BS Konowały Mix)
Acela D. (BS Konowały Mix)
Nd 2020-01-19  13.45
Soccer-Calcio Łódź FC Jarrones 1 : 3 (0 : 2)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
Soccer-Calcio Łódź: Franoszek T.
FC Jarrones: Ryl S., Kujawski R., Kocik K.
Malinowski M. (za 2 ) (FC Jarrones)
Nd 2020-01-19  14.30
Not4All Kozaki UA 3 : 8 (1 : 4)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
Not4All: Żurkowski A., ???, ???
Kozaki UA: Liausha S. (3), Martynov R. (3), Biriukov A., Alieksieiev S.
Jakubowicz S. (Not4All), Parfeniuk A. (Kozaki UA)
Nd 2020-01-19  15.15 (zaległy)
Soccer-Calcio Łódź Po Ciapulku 4 : 2 (2 : 1)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
Soccer-Calcio Łódź: Spychalski M. (3), Wawryszuk E.
Po Ciapulku: Krogulec B.
Margielewski K. (Soccer-Calcio Łódź)
Nd 2020-01-19  16.00
Decathlon Łódź Lumumby 3 : 6 (1 : 4)
Hankiewicz Marcin, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
Decathlon Łódź: Wicenty P. (2), Bryl M.
Lumumby: Tolonbaev B. (3), Korobka O. (2), Kuznietsov S.

 

 

4. kolejka - sobota 11.01.2020

Sob 2020-01-11  14.45
M.L. Elpro Decathlon Łódź 3 : 2 (2 : 1)
Hankiewicz Marcin, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
M.L. Elpro: Cyrajewski M. (2), Heinzel G.
Decathlon Łódź: Bryl M., Miszczak M.
Sob 2020-01-11  15.30
West Łódź FC Stoki 2 : 8 (1 : 2)
Hankiewicz Marcin, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
West Łódź FC: Żórawski P., Ścibiorski D.
Stoki: Danecki Maciej (2), Nikodemski D. (2), Karłat C. (2), Kałka P., Ciechanowski M.
Żórawski P. (West Łódź FC)
Sob 2020-01-11  16.15
JRG-2 Łódź Not4All 3 : 6 (1 : 3)
Hankiewicz Marcin, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
JRG-2 Łódź: Kamiński G., Kupka D., Górczyński Ł.
Not4All: Żurkowski A. (2), Jakubowicz S., Przerwa K., Gajewski A., Werner A.
Sob 2020-01-11  17.00
Lumumby FC Jarrones 8 : 3 (3 : 0)
Hankiewicz Marcin, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
Lumumby: Korobka O. (3), Tolonbaev B. (2), Zhuk N., Skrypnyk S., Kuznietsov S.
FC Jarrones: Woźniak A., Górski R., Malinowski M.
Sob 2020-01-11  17.45
Kozaki UA Amuss 4 : 3 (0 : 1)
Hankiewicz Marcin, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
Kozaki UA: Slyvets O., Yeromenko M., Parfeniuk A., samobójczy
Amuss: Krawczyk E., Kałużny R., Błada M.
Sob 2020-01-11  18.30
Almost Barça BS Konowały Mix 3 : 5 (1 : 5)
Hankiewicz Marcin, Lesiak Michał, Ossowski Przemysław (czasowy)
Almost Barça: Danjou C. (2), Martinez M.
BS Konowały Mix: Piotrowski P., Bogus-Kafarski P., Baran A., Gmerek M., Kałucki W.

 

 

3. kolejka - poniedziałek 06.01.2020

Pon 2020-01-06  14.45
Fajni.pl Not4All 1 : 3 (0 : 2)
Musiał Krzysztof, Hankiewicz Marcin, Ossowski Przemysław (czasowy)
Fajni.pl: Ciura S.
Not4All: Gajewski A., Jakubowicz S., Werner P.
Smolarski M. (Fajni.pl)
Pon 2020-01-06  15.30
Amuss FC Farselona  13 : 1 (5 : 0)
Musiał Krzysztof, Hankiewicz Marcin, Ossowski Przemysław (czasowy)
Amuss:Krawczyk E. (5), Domowicz M. (3), Jaworski Ł., Kałużny R., Sobczak R., Błaszczyk O., Mordon R.
FC Farselona: Olejniczak T.
Pon 2020-01-06  16.15
FC Jarrones BS Konowały Mix  18 : 1 (10 : 0)
Musiał Krzysztof, Hankiewicz Marcin, Ossowski Przemysław (czasowy)
FC Jarrones: Woźniak A. (3), Kujawski R. (3), Świderski M. (3), Ryl S. (3), Górski R. (3), Kocik K. (2), Malinowski M.
BS Konowały Mix: Piotrowski P.
Pon 2020-01-06  17.00
JRG-2 Łódź West Łódź FC  0 : 5   vo  
Musiał Krzysztof, Hankiewicz Marcin, Ossowski Przemysław (czasowy)
JRG-2 Łódź: Pilarski M. (2), Majda B. (2), Górczyński Ł. (2), Fedak T.
West Łódź FC: Palęga J. (2), Kucharski A., Kozłowski M.
Pon 2020-01-06  17.45
Stoki Kozaki UA  3 : 11 (1 : 5)
Musiał Krzysztof, Hankiewicz Marcin, Ossowski Przemysław (czasowy)
Stoki: Danecki Maciej (3)
Kozaki UA: Yeromenko M. (4), Biriukov A. (2), Alieksieiev S. (2), Kulesha D., Kisel I., Slyvets O.
Syrotynskyi B. (Kozaki UA)
Pon 2020-01-06  18.30
M.L. Elpro Po Ciapulku  3 : 5 (2 : 2)
Musiał Krzysztof, Hankiewicz Marcin, Ossowski Przemysław (czasowy)
M.L. Elpro: Bryl M. (3)
Po Ciapulku: Kuśmierczyk M. (3), Krogulec B., Szymczak J.
Gosik B. (Po Ciapulku)
Pon 2020-01-06  19.15
Soccer-Calcio Łódź Decathlon Łódź  7 : 2 (4 : 0)
Musiał Krzysztof, Hankiewicz Marcin, Rychter Krzysztof (czasowy)
Soccer-Calcio Łódź: Kwaśniak M. (3), Kwaśniak Ł. (2), Spychalski M., Franoszek T.
Decathlon Łódź: Lauk H., Pokryszka W.

 


2. kolejka - sobota 14.12.2019

Sob 2019-12-14  11.45
 FC Jarrones  Decathlon Łódź  6 : 2 (3 : 2)
Krzemiński Przemysław, Bednarski Grzegorz, Ossowski Przemysław (czasowy)
FC Jarrones: Górski R. (2), Gombiński D., Kujawski R., Woźniak A., Kocik K.
Decathlon Łódź: Miszczak M., Pokryszka W.
Sob 2019-12-14  12.30
 Fajni.pl  West Łódź FC  2 : 2 (1 : 1)
Krzemiński Przemysław, Bednarski Grzegorz, Ossowski Przemysław (czasowy)
Fajni.pl: Hałaczkiewicz R., Pluta M.
West Łódź FC: Kozłowski M., Żórawski P.
Sob 2019-12-14  13.15
 Po Ciapulku Almost Barça  6 : 8 (5 : 5)
Krzemiński Przemysław, Bednarski Grzegorz, Ossowski Przemysław (czasowy)
Po Ciapulku: Szymczak J., Puchalski D., Kopociński K., Krogulec B.
Almost Barça: Khoroshilov M. (3), Martins E. (3), Danjou C. (2)
Krogulec B. (Po Ciapulku)
Sob 2019-12-14  14.00
 FC Farselona Kozaki UA  1 : 19 (0 : 5)
Krzemiński Przemysław, Bednarski Grzegorz, Ossowski Przemysław (czasowy)
FC Farselona: Bogusz T.
Kozaki UA: Biriukov A. (8), Alieksieiev S. (4), Slyvets O. (2), Liausha S. (2), Yeromenko M., Kisel I., samobójczy
Sob 2019-12-14  14.45
 M.L. Elpro Lumumby  2 : 2 (1 : 1)
Krzemiński Przemysław, Bednarski Grzegorz, Ossowski Przemysław (czasowy)
M.L. Elpro: Bryl M., Durka M.
Lumumby: Tolonbaev B. (2)
Ambroziak P. (M.L. Elpro)

 

 

1. kolejka - niedziela 01.12.2019

Nd 2019-12-01  12.00  -  grupa A
 Amuss  Stoki  7 : 4 (3 : 3)
Sadowski Tomasz, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
Amuss: Krawczyk E. (3), Błada M. (2), Jaworski Ł., Mordon R
Stoki: Danecki Maciej (3), Nikodemski D.
Jaros T. (Stoki)
Nd 2019-12-01  12.45  -  grupa A
 FC Farselona JRG-2 Łódź  5 : 0   vo  
Sadowski Tomasz, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
FC Farselona: Olejniczak T.
JRG-2 Łódź: Łukaszczyk R. (4), Majda B. (4), Górczyński Ł. (3), Kamiński G. (3), Kupka D. (2), Pabiniak W.
Nd 2019-12-01  13.30  -  grupa B
 FC Jarrones  M.L. Elpro  2 : 3 (1 : 2)
Sadowski Tomasz, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
FC Jarrones: Reco J. (2)
M.L. Elpro: Bryl M. (2), Durka M.
Suwalski Ł. (M.L. Elpro)
Nd 2019-12-01  14.15  -  grupa A
 Kozaki UA  Fajni.pl  8 : 5 (1 : 3)
Sadowski Tomasz, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
Kozaki UA: Parfeniuk A. (4), Kulesha D. (2), Biriukov A., Masiuk T.
Fajni.pl: Ciura S. (2), Mikołajczyk G., Smolarski M., Szafrański M.
Ciura S. (Fajni.pl)
Nd 2019-12-01  15.00  -  grupa B
 BS Konowały Mix  Lumumby  1 : 10 (1 : 4)
Sadowski Tomasz, Musiał Krzysztof, Ossowski Przemysław (czasowy)
BS Konowały Mix: Kopczyński M.
Lumumby: Tolonbaev B. (3), Kuznietsov S. (2), Aarab H. (2), Kashchyshyn O., Skrypnyk S., samobójczy
Nd 2019-12-01  15.45  -  grupa B
 Almost Barça Soccer-Calcio Łódź  2 : 9 (1 : 2)
Sadowski Tomasz, Musiał Krzysztof, Rychter Krzysztof (czasowy)
Almost Barça: Donjou C., Khoroshilov M.
Soccer-Calcio Łódź: Spychalski M. (5), Franoszek T. (2), Mikołajczyk M., Kwaśniak Ł.