Oficjalny serwis klubu

 

Foto Nazwisko i imię Mecze Bramki Pozycja Rok ur. Wzrost/waga Poprzedni klub  Sezony
   Ossowski Przemysław 1201 881 ZP 1973 192/87

Carigniola del Viallo

1991/92 1992/93

1993/94 1994/95

1995/96 1996/97

1997/98 1998/99

1999/2000 2000/01

2001/02 2002/03

2003/04 2004/05

2005/06 2006/07

2007/08 2008/09

2009/10 2010/11

2011/12 2012/13

2013/14 2014/15

2015/16 2016/17

2017/18 2018/19

2019/20

   Szmerka Mariusz 640 157 ZP 1973 171/65 -

1993/94 1994/95

1995/96 1996/97

1997/98 1998/99

1999/2000 2000/01

2001/02 2002/03

2003/04 2004/05

2005/06 2006/07

2007/08 2008/09

2009/10 2010/11 

2011/12 2012/13

  Kielanowicz Robert 593 238 ZP 1975 175/85 Włókniarz Łódź

1992/93 1993/94

1994/95 1995/96

1996/97 1997/98

1998/99 1999/2000

2000/01 2001/02

2002/03 2003/04

2004/05 2005/06

2006/07 2007/08

2008/09 2010/11

2011/12 2012/13

2013/14 2014/15

2015/16

  Góźdź Witold 570 95 ZP 1971 180/79 Carigniola del Viallo

1991/92 1992/93

1993/94 1994/95

1995/96 1996/97

1997/98 1998/99

1999/2000 2000/01

2001/02 2002/03

2003/04 2004/05

2005/06 2006/07

2007/08 2008/09

2010/11

Kwaśniak Łukasz 365 339 ZP 1984 190/85 ŁKS Łódź

2004/05 2005/06

2006/07 2007/08

2008/09 2009/10

2010/11 2011/12

2015/16 2016/17

2017/18 2018/19

2019/20

   Szmerka Dariusz 339 1 B 1972    

1993/94 1994/95

1995/96 1996/97

1997/98 1998/99

1999/2000 2000/01

2001/02 2002/03

Słowik Adrian 312 24 B/ZP 1985 186/80 Metalowiec Łódź

2002/03 2004/05

2005/06 2006/07

2007/08 2008/09

2009/10 2014/15

2015/16 2016/17

2017/18

  Jacak Konrad 287 79 ZP 1975 182/79 -

2004/05 2005/06

2013/14 2014/15

2015/16 2016/17

2017/18 2018/19

Matyjewski Mariusz 232 21 ZP 1961 175/72 -

1991/92 1999/2000

2000/01 2001/02

2002/03 2003/04

2004/05 2005/06

2006/07 2019/20

   Grzelewski Piotr 229 65 ZP 1980 180/60  

2004/05 2005/06

2006/07 2007/08

2008/09

  Pabich Jacek 178 11 ZP  1971 177/65  

1991/92 1992/93

1993/94 2000/01

2001/02 2002/03

2003/04 2004/05

  Kałużny Damian 165 0 B 1981 174/78  

2003/04 2004/05

2005/06 2006/07

2007/08 2008/09

2009/10 2010/11

  Krajewski Michał Piotr 164 89 ZP 1983 186/70 -

2012/13 2013/14

2014/15 2015/16

2016/17

  Wojewódzki Piotr 164 80 ZP 1969 166/60 Metalowiec Łódź

1992/93 1996/97

1997/98 2015/16

2016/17 2017/18

Kubiak Piotr 156 26 ZP 1974 187/75 Zjednoczeni Stryków

1991/92 1992/93

1993/94 1994/95

2000/01 2001/02

2016/17 2017/18

Papis Sebastian 152 99 ZP 1987 176/64 Oskar Przysucha

2012/13 2013/14

2014/15 2015/16

2017/18

Wawryszuk Emil 145 73 ZP 1992 179/75 Podlasie Biała Podlaska

2015/16 2016/17

2017/18 2018/19

2019/20

  Wojciechowski Jarosław 144 39 ZP  1965    

1995/96 1996/97

1997/98 1998/99

1999/2000 2000/01

  Ryba Mariusz 143 4 B 1974 180/95  

1991/92 1992/93

1993/94 1994/95

1995/96 1997/98

2007/08

  Zając Piotr 140 12 ZP 1983 189/85  

2001/02 2006/07

2007/08 2008/09

2009/10 2010/11

Kwaśniak Maciej 139 44 ZP 1994 180/72 SMS Łódź

2008/09 2009/10

2010/11 2011/12

2016/17 2017/18

2018/19 2019/20

Grobliński Jan 136 110 ZP 1993 190/74 Widzew Łódź

2013/14 2014/15

2015/16 2016/17

2017/18 2018/19

2019/20

Szmidt Sebastian 128 33 ZP 1989 172/64  

2005/06 2006/07

2007/08 2008/09

Jasiński Zygmunt 127 18 ZP  1952    

1994/95 1997/98

1998/99 1999/2000

Jacak Daniel 126 38 ZP 1977  178/90  -

2013/14 2014/15

2015/16 2016/17

  Marcinkowski Paweł 123 4 B  1971  170/62  

1991/92 1992/93

1993/94 1999/2000

2000/01 2001/02

2002/03 2003/04

2004/05

Szymański Maciej 115 73 ZP 1989 186/66 Widzew Łódź

2008/09 2009/10

2010/11 2012/13

2013/14

Olczak Przemysław 105 48 ZP 1986 176/68  

2008/09 2009/10

2010/11

Bujnowski Jan 104 49 ZP 1994 177/79 Znicz Pruszków

2016/17 2017/18

2018/19 2019/20

  Lefik Piotr 101 51 ZP  1976 168/50  

1991/92 1992/93

1993/94 1994/95

1995/96

Cerulik Bartłomiej 98 40 ZP 1992 179/81 Widzew Łódź

2017/18 2018/19

2019/20

   Szmidt Łukasz 97 60 ZP  1984   LKS Kwiatkowice

2004/05 2005/06

2006/07 2007/08

Paderewski Jarosław 94 0 B 1983 178/68  

2004/05 2005/06

2006/07 2008/09

2009/10

  Komorowski Michał 92 0 B 1987 178/105  -

2012/13 2013/14

2014/15 2015/16

Polak Jacek 91 13 ZP  1980    

2000/01 2001/02

2002/03 2004/05

2005/06 2006/07

Krzeczewski Kacper 91 0 B 1995 169/65

Akademia Futsalu

Soccer-Calcio Łódź

2011/12 2012/13

2013/14 2014/15

Rutkowski Dariusz 90 61 ZP 1974    

1991/92 1993/94

1994/95 1995/96

Charuba Tomasz 87 29 ZP 1988 181/77 Termy Uniejów

2016/17 2017/18

2018/19 2019/20

Hajduk Remigiusz 82 16 ZP 1974 188/88 -

2013/14 2014/15

2015/16 2016/17

Lenica Łukasz 80 47 ZP 1989 178/74 LKS Kobierzycko

2017/18 2018/19

2019/20

   Węglarski Marek 79 10 ZP  1971    

1993/94 1994/95

1995/96

Wasiak Piotr 75 23 ZP 1994  174/90  SMS Łódź

2014/15 2015/16

2016/17 2017/18

   Mikoś Konrad 74 18 ZP      

2001/02 2002/03

2003/04 2004/05

   Malczak Piotr 72 36 ZP 1969    

1992/93 1993/94

Mikołajczyk Mateusz 72 11 ZP 1992 172/73

MKS Kutno

2017/18 2018/19

2019/20

   Kołecki Tomasz 71 5 ZP 1977 178/79

Sokół Aleksandrów,

Victoria Łódź

2001/02 2006/07

2007/08 2008/09

Korblit Mariusz 69 19 ZP  1974    

1997/98 1998/99

1999/2000

Jasiński Tomasz 68 12 ZP  1979    

1997/98 1998/99

1999/2000

Makarewicz Łukasz 67 36 ZP  1984    ŁKS Łódź

2004/05 2005/06

2006/07 2007/08

Kowalski Tomasz 66 11 ZP 1984 192/82  

2005/06 2006/07

2008/09 2009/10

2010/11

Machciński Andrzej 66 1 B 1965 186/92 Orzeł Piątkowisko

2001/02 2006/07

2015/16 2016/17

2018/19

Pszczoła Maciej 65 34 ZP 1992 180/75  

2012/13

Przybyłowski Bartłomiej 63 9 B/ZP 1985 190/92  

2009/10 2010/11

2011/12 2017/18

Rak Przemysław 62 2 ZP 1976 176/80  

2008/09 2009/10

2010/11

Klimek Piotr 61 20 ZP 1992 181/85  

2012/13

Sosnowski Kamil 56 28 ZP 1994 180/70  

2012/13 2013/14

Janowski Marcin 56 1 B 1987 178/87 -

2017/18 2018/19

Żurawski Maciej 55 11 ZP  1969    

1995/96

Słotwiński Adam 54 20 ZP 1980 176/78  

2008/09 2009/10

2010/11

Pawłowski Rafał 52 29 ZP 1987 176/70  

2009/10 2010/11

Chałaśkiewicz Sławomir 52 13 ZP 1963 170/73  

2006/07 2007/08

2008/09 2010/11

Pasek Piotr 51 32 ZP  1984    SMS Łódź

2000/01 2001/02

2002/03

Pieta Sebastian 50 0 B 1983 173/85  

2011/12 2012/13

2013/14

Pawlak Jakub 49 18 ZP 1995 181/68 Sport Perfekt Łódź

2016/17 2017/18

 Młudzik Przemysław 49 15 ZP 1984 180/80  

2008/09 2009/10

2010/11

 Baryła Krzysztof 48 26 ZP  1976  175/54  

1991/92 1992/93

Banasiak Michał 48 8 ZP 1977 183/80 ChKS Łódź 2013/14 2014/15
Franoszek Tomasz 46 54 ZP 1976 189/96 LKS Czarnocin 2018/19 2019/20
Boguś Marcin 46 22 ZP 1989 177/75   2008/09 2009/10
Rychter Krzysztof 46 3 ZP 1977 186/86 -

2008/09 2010/11

2016/17 2017/18

2018/19 2019/20

Błaszczyk Maciej 46 2 ZP 1967    

1995/96 2000/01

2001/02

 

Filipczyński Mariusz 45 18 ZP 1976    

1997/98 2000/01

Stachlewski Krzysztof 43 20 ZP 1988 174/77  GLKS Sarnów Dalików

2010/11 2011/12

2012/13

Zych Kamil 43 14 ZP 1984 180/78  

2010/11 2011/12

2012/13 2013/14

Gręda Przemysław 43 3 ZP 1977    

1996/97 1997/98

Kędzia Krzysztof 42 9 ZP      

2003/04

Urbaniak Kacper 42 7 ZP 1996 187/77 Łodzianka Łódź

2018/19 2019/20

Nogala Mariusz 41 36 ZP 1975   Włókniarz Łódź

1992/93 1993/94

1994/95

Urbanek Sebastian 41 15 ZP 1984 173/86 Widavia Widawa

2016/17 2017/18

Chojnacki Szymon 40 17 ZP 1982 176/76   2011/12 2012/13
Polewczak Adam 40 12 ZP 1993 172/70   2010/11 2011/12
Szczepański Ryszard 40 8 ZP 1985 178/78 Kolejarz Łódź 2012/13 2013/14
Mikołajewski Dariusz 40 6 ZP  1977     1997/98 2000/01
  Świderek Krzysztof 39 30 ZP 1975 169/72  

1993/94 1995/96

2007/08

Wiśniewski Maciej 39 3 ZP  1971  182/74  

1991/92 1992/93

Siekierski Gerard 38 4 B/ZP 1974 180/74 -

2008/09 2015/16

Werner Wiktor 38 0 B 1989 178/80   2010/11

Bruno Miguel Lopes de Oliveira

(Portugalia)

37 14 ZP 1981 170/65

Miramar Futsal Clube

(Portugalia)

2010/11 2011/12

2012/13

Sobczak Mateusz 37 14 ZP 1987 180/82   2009/10 2010/11
Bartczyk Marek 37 12 ZP 1980    

1997/98 2006/07

2007/08

Baryła Henryk 37 8 ZP 1956  172/72  

1991/92 1992/93

Śledziński Mirosław 36 5 ZP 1965    

1996/97

Gołaszewski Adam 36 1 ZP      

2003/04 2004/05

Bogusz Piotr 35 4 ZP 1970    

1995/96

Piekielny Emil 34 17 ZP 1996 174/65 TMRF Widzew

2018/19 2019/20

Krysiak Marcin 34 1 B      

2003/04

Szałwiński Łukasz 33 9 ZP  1984    

2003/04 2004/05

2005/06

Klamra Dominik 33 0 ZP      

2003/04 2004/05

Pajor Konrad 32 14 ZP 1998 178/65 Polonia Andrzejów

2016/17 2017/18 2018/19

Spychalski Mateusz 31 36 ZP 1992 188/80 Termy Uniejów

2019/20

Zagdan Mariusz 30 3 ZP 1978 186/80  

2008/09 2010/11

2011/12

Czyżykowski Kamil 30 1 B 1990 180/95 ŁKS Łódź

2017/18 2018/19

2019/20

Olejnik Martyn 30 0 B 1991 182/70 GLKS Sarnów Dalików

2013/14 2014/15

Piotrowski Dariusz 29 15 ZP       2006/07 2007/08
Wiśniak Krzysztof 29 1 ZP  1955    

1997/98 1999/2000

2000/01 2001/02

2002/03 2003/04

Pajor Piotr 27 6 ZP 1972 176/92 GKS Ksawerów

2016/17 2017/18

Skoczylas Robert 26 27 ZP 1973    

1997/98 2000/01

2002/03

Pawiak Jan 26 0 B 1992 183/67 MKP Boruta Zgierz

2016/17 2017/18

2018/19

Janiak Marcin 25 4 ZP 1983 187/86   2009/10
Jankowski Michał 24 4 ZP       2006/07
Bakalarz Marcin 24 3 ZP  1972    

1992/93 1993/94

1994/95

Dresler Sławomir 24 1 B 1968 177/75  

2009/10 2011/12

2015/16 2016/17

2018/19

Prosnak Artur 24 1 ZP 1983 181/66   2008/09
Klimas Kamil 23 7 ZP  1986 190/65  

2007/08 2008/09

2009/10 2010/11

Kowalczyk Krzysztof 23 3 ZP      

1997/98 1998/99

1999/2000

Pietrzykowski Michał 23 2 ZP  1975     1994/95
Dutkowski Mateusz 23 13 ZP 1994 174/67 MKP Boruta Zgierz 2016/17 2017/18
Bąkczyk Bartosz 22 5 ZP 1986 190/91 ŁKSG Łódź 2014/15
Ciechański Marcin 22 1 B 1978 189/95 Zawisza Rzgów 2018/19 2019/20
Kuciński Jarosław 22 1 ZP       2006/07
Janas Kamil 21 23 ZP 1987 179/80   2010/11
Barocha Gabriel 21 4 ZP       2000/01 2002/03
Osypchuk Yaroslav (Ukraina) 21 1 B 2001 185/75 FC Podillya Chmielnicki (UKR) 2019/20
Margielewski Karol 20 17 ZP 1989 178/80 SpVgg Osterhofen (Niemcy) 2018/19 2019/20
Łagowiec Paweł 20 11 ZP 1984   SMS Łódź 2001/02 2002/03
Godziński Karol 20 4 ZP 1988 182/98 KKS Koluszki 2018/19
Mikoś Sebastian 20 1 ZP       2002/03 2003/04
Pańczak Michał 20 0 B 1988 187/75   2007/08
Stempka Sebastian 19 15 ZP       2003/04
Smerdel Szymon 19 7 ZP     SMS Łódź 2002/03
Sobociński Maciej 19 5  ZP       2007/08 2008/09
Karolczak Tomasz 19 2 ZP      

1998/99 1999/2000

 

Wójcik Rafał 19 2 ZP 1973 186/78 Start Łódź 2000/01
Molenda Marcin 19 0 B  1977    

1993/94 1995/96

1996/97 1997/98

Tunc Hakki

(Turcja)

19 0 B  1965    Kartalspor Stambuł (Turcja) 1997/98 1998/99
Hajto Mateusz 18 10 ZP       2010/11
Domański Maciej 18 9 ZP 1983 180/85  

2010/11 2011/12

2012/13

Piórek Artur 18 9 ZP 1989 183/78 ŁKS Łódź

2014/15 2015/16

Kordialik Grzegorz 17 8 ZP 1979 183/86 Pelikan Łowicz  2013/14
Kumur Łukasz 17 8 ZP 1988 178/    2011/12
Dudek Zbigniew 17 6 ZP     Metalowiec Łódź 2002/03
Girczyc Jacek 17 4 ZP     SMS Łódź 2002/03
Kittel Paweł 17 3 B 1994 187/91 Kolejarz Łódź 2019/20
Sawicki Krystian 17 2 ZP       2003/04
Bujalski Błażej 16 18 ZP 1988 181/92    2011/12
Biskup Łukasz 16 7 ZP 1990 173/63 - 2015/16
Pach Łukasz 16 6 ZP 2000 186/72 Stal Niewiadów 2019/20
Burzyński Tomasz 16 4 ZP 1995 176/73 Sport Perfekt 2017/18
Ziółkowski Jakub 16 4 ZP       2003/04
Zajączkowski Arkadiusz 16 2 ZP      

1997/98 1999/2000

 

Seweryn Patryk 16 1 ZP 1993 178/70 -

2015/16

Matulski Tomasz 16 0 B       1997/98
Polakowski Mariusz 15 13 ZP 1997 180/70 Polonia Andrzejów 2017/18 2018/19
Strawiak Krzysztof 15 9 ZP       1993/94
Sokołowski Piotr 15 1 B  1983   SMS Łódź 2000/01 2001/02
Fortecki Piotr 15 0 B 1969 181/93  

1991/92 2006/07

2007/08

Olbiński Piotr 15 0 ZP       2000/01
Gil Marcin 14 11 ZP 1983 178/85 MKP Boruta Zgierz 2016/17
Iwanek Tomasz 14 6 ZP  1969      1995/96
Świerczyński Radosław 14 6 ZP 1992 180/68 - 2013/14 2014/15
Okólski Przemysław 14 0 ZP  1971      1995/96
Stoczkiewicz Maciej 13 20 ZP 1992 180/80 LKS Kwiatkowice 2016/17
Matecki Michał 13 7 ZP 1993 188/75 SMS Łódź

2015/16 2016/17

2017/18

Makowiecki Piotr 13 6 ZP     SMS Łódź 2002/03
Zduniak Kamil 13 4 ZP 1995 181/75 LKS Czarnocin

2017/18

Kuźnia Robert 13 2 ZP      

1999/2000 2001/02

2002/03

Rybiński Krzysztof 13 1 ZP 1969     1992/93
Łabuza Tomasz 13 0 ZP 1988 170/    2011/12
Tokarek Tomasz 13 0 ZP        2000/01
Wojech Patryk 12 15 ZP 1992 178/70   2011/12 2012/13
Gajda Michał 12 12 ZP 1979 175/88   2009/10
Kamiński Łukasz 12 8 ZP     SMS Łódź 2002/03
Siuda Paweł 12 5 ZP 1989 170/65    2011/12
Arnold Łukasz 12 3 ZP 1983 196/95 LKS Gałkówek 2019/20
Słodyczka Janusz 12 3 ZP  1984   SMS Łódź 2001/02 2002/03
Dymitrow Sebastian 12 2 ZP       2003/04
Sadura Artur 12 1 ZP 1988 180/    2011/12
Reszczyński Jarosław 12 0  ZP/B       2000/01
Gawryś Mateusz 11 5 ZP      Polonia Andrzejów 2010/11
Bojanowski Michał 11 3 ZP 1992 180/72  Victoria Łódź 2013/14
Wyszkowski Michał 11 3 ZP        2010/11
Mazurkiewicz Dawid 11 2 ZP 1987 185/95   2009/10
Zielonka Jakub 11 2 ZP 1986 177/80 Włókniarz Łódź 2013/14 2014/15
Komar Rafał 11 0 B 1981 175/90 Energetyk Łódź 2016/17
Pytlowski Marcin 10 26 ZP 1986 178/84   2009/10
Hyży Robert 10 11 ZP        1995/96
Wiciński Włodzimierz 10 6 ZP  1969     1992/93
Ostróżka Karol 10 2 ZP 1994 180/77 MKP Boruta Zgierz 2015/16
Mroczek Piotr 10 1 ZP       1999/2000
Rychter Jan 10 1 ZP 1986 174/85    2007/8
Pięcek Sławomir 10 0 B       1991/92 1992/93
Danecki Maciej 9 10 ZP 1997 193/93 Kolejarz Łódź 2019/20
  Dettlaff Marcin 9 8 ZP     SMS Łódź 2002/03
Szewczyk Paweł 9 4 ZP 1998 172/71 ŁKSG Łódź 2019/20
Misztal Paweł 9 0         2003/04
Pawłowski Adam 9 0 ZP 1992 191/87 ŁKSG Łódź 2014/15
Tkacz Filip 8 7 ZP 1993 176/70 LKS Atom Grądy-Goświnowice 2017/18
Keller Mateusz 8 4 ZP 1984 189/84   2008/09
Olejniczak Marek 8 3 ZP 1981 183/92 - 2014/15
Kowalski Łukasz 8 2 ZP 1987 184/    2011/12
Krajewski Krzysztof 8 2 ZP       2006/07
Adamiec Michał 8 0 ZP 1987 178/88   2008/09
Olszycki Damian 8 0 ZP 1995 181/68 Zawisza Rzgów 2014/15
Pacut Zbigniew 8 0  B       2002/03
Sadziński Marek 7 4 ZP 1971 180/    2011/12
Snita Przemysław 7 3 ZP 1983 172/74 MKP Boruta Zgierz 2016/17
Dąbrowski Patryk 7 2 ZP     SMS Łódź 2002/03
Hulewicz Paweł 7 1 B        1994/95
Klimczak Piotr 7 0 B        2007/08
Michalak Robert 7 0 ZP       2008/09
Śnieć Michał 7 0 ZP 1996 171/53

Akademia Futsalu

Soccer-Calcio Łódź

2010/11
Dobiech Jacek 6 3 ZP       1993/94
Taranowicz Dariusz 6 3 ZP       2001/02
Kałużny Rafał 6 3 ZP       2004/05
Zagawa Ryszard 6 2 ZP 1984 179/99   2008/09
Piątkowski Łukasz 6 1 ZP 1984 174/73 - 2015/16
Weszczak Marcin 6 1 ZP 1994 180/72 Kolejarz Łódź 2015/16
Chruściel Robert 6 0  ZP       2001/02
Trzciński Sylwester Krzysztof 6 0 B       2000/01 2002/03
Zawadzki Michał 6 0 ZP       2009/10
Kliszcz Radosław 5 3 ZP        2002/03
Stanul Marcin 5 3 ZP 1984 182/75   2010/11
Ariunbold Tuguldur (Mongolia)
5 1 ZP 1991 182/95 KKS Kalisz/Pelikan Nowy Karolew 2019/20
Błaszczyk Arkadiusz 5 1 ZP       1999/2000
Kurowski Jacek 5 1 ZP 1960     1997/98
Podymny Włodzimierz 5 1 ZP        1995/96
Stachlewski Paweł 5 1 ZP 1993 172/80    2012/13
Biernat Paweł 5 0  ZP     SMS Łódź 2002/03
Czapla Kamil 5 0 ZP  1983  

 Metalowiec Łódź

(SMS Łódź)

2000/01 2001/02
Gawron Arkadiusz 5 0 ZP       1991/92
Jahn Kamil 5 0 ZP 1985 186/77    2011/12
Kwiatkowski Włodzimierz 5 0 ZP       2000/01
Żmijewski Dariusz 5 0 ZP        1999/2000
Reksulak Andrzej 4 5 ZP       2016/17
Mochocki Łukasz 4 4 ZP 1994 179/90   2011/12
Głowiński Artur 4 3 ZP       2008/09
Jaroszczak Jan 4 2 ZP 1993 176/65 Widzew Łódź 2015/16
Garczyński Arkadiusz 4 1 ZP        2007/08
Kamiński Paweł 4 1 ZP       2019/20
Niedzielski Sebastian 4 1 ZP  1976      1997/98
Wójcik Arkadiusz 4 1 ZP       1994/95
Breś Dariusz 4 0 B        1996/97
Ignaczak Sławomir 4 0 ZP       1994/95
Karbowiak Artur 4 0 ZP       2005/06
  Patura Krzysztof 4 0 B       1991/92
Szyller Bartosz 4 0 ZP 1982 180/80   2008/09
Żurawski Tomasz 4 0 ZP 1977 170/80   2008/09
Gajda Damian 3 6 ZP 1995 175/70 ŁKSG Łódź  2014/15
Osowski Adrian 3 5 ZP 1990 184/89 GLKS Sarnów Dalików  2014/15
Kamiński Marceli 3 4 ZP 1994     2015/16
Miedziński Radosław 3 3 ZP       1995/96
Kieras Przemysław 3 2 ZP 1984 182/76   2012/13
Łowiński Sebastian 3 2 ZP  1975     1996/97
Herski Marcin 3 1 ZP 1971 177/   2011/12
Malenik Marcin 3 1 ZP       2001/02
Spychała Adam 3 1 ZP 1978 182/   2015/16
Wilk Paweł 3 1 ZP        2007/08
Aina Mateusz 3 0 ZP      SMS Łódź  2005/06
Felkowski Marcin 3 0 ZP  1981     1996/97
Grochulski Michał 3 0          2005/06
Kończak Łukasz 3 0 ZP 1994 176/73 Orzeł Parzęczew  2014/15
Krzywański Maciej 3 0 B       1993/94
Miciukiewicz Tomasz 3 0 ZP       1994/95
Nowak Dawid 3 0 ZP  1984   SMS Łódź 2000/01 2001/02
  Szymański Tomasz 3 0 ZP       1994/95
Augustyniak Grzegorz 3 0 B 1980    

2015/16

Kaźmierowski Patryk 2 5 ZP      

2018/19

Rosiak Robert 2 2 ZP      

1997/98 2002/03

Ginter Łukasz 2 1 ZP 1989 186/83    2011/12
Janowski Sebastian 2 1 ZP 1995 170/70   2018/19
Łagiewski Marcin 2 1 ZP 1973 170/78   2010/11
Żak Łukasz 2 1 ZP       2018/19 2019/20

Bartosik Michał

2 0 B 1989 185/95    2011/12

Bayraktar Cavit

(Turcja)

2 0 ZP      

1998/99

Bilski Marcin 2 0 ZP      

2000/01

Fidos Łukasz 2 0  B     Widzew Łódź 2007/08
Gonera Jacek 2 0 ZP  1963    

1997/98

Graczyk Wojciech 2 0 ZP      

2003/04

Gradowski Jacek 2 0 ZP  1969 168/75   2007/08 2008/09
Hekert Paweł 2 0 ZP      

2000/01

Kielanowicz Mirosław 2 0 ZP        2006/07
Kolik Piotr 2 0 ZP        2007/08
Kołodziej Tomasz 2 0 ZP 1985 175/76 - 2017/18
Kowalczyk Grzegorz 2 0 ZP  1966    

1994/95 1999/2000

 

Krajewski Michał II 2 0 ZP      

2015/16

Rauchert Piotr 2 0 ZP       2003/04
Sokołowski Paweł 2 0 ZP 1985   SMS Łódź 2001/02
Stankiewicz Łukasz 2 0  ZP        2006/07
Zasławski Konrad 2 0 ZP       2019/20
Wojtasik Dominik 1 7 ZP        2015/16
Khan Kasim 1 3 ZP  1988 183/92   2008/09
Poborski Maciej 1 3 ZP        2012/13
Kozak Michał 1 1 ZP       2000/01
Orlik Maciej 1 1 ZP        2015/16
Patora Adam 1 1 ZP 1990 181/   2011/12
Pawłowski Szymon 1 1 ZP    

Akademia Futsalu

Soccer-Calcio Łódź

 2012/13
Pydynowski Paweł 1 1 ZP     SMS Łódź 2002/03
Rubacha Dominik 1 1 ZP       2018/19
Cukierski Tomasz 1 0 ZP       2003/04
Fintzel Krzysztof 1 0 ZP       2003/04
Gajownik Jakub 1 0 ZP        2012/13
Gawryszewski Przemysław 1 0 B       2010/11
Gil Kamil 1 0 ZP       2016/17
Jachowski Sebastian 1 0 B    

Akademia Futsalu

Soccer-Calcio Łódź

2010/11
Jatczak Adam 1 0 B       1994/95
Kaczmarek Marek 1 0 ZP       1994/95
Kaczorowski Filip 1 0 B  1999  180/64 Metalowiec Łódź  2016/17
Kalinowski Michał 1 0 ZP       2015/16
Kaźmierczak Arkadiusz 1 0 B       1996/97
Klepczyński Tomasz 1 0         2010/11
Klochowski Szymon 1 0  ZP       2007/08
Kocęba Jan 1 0 ZP       2001/02
Kowalczyk Michał 1 0 ZP       2001/02
Kozioł Robert 1 0 ZP       1999/2000
Kuca Łukasz 1 0 ZP       2015/16
Kupczyk Piotr 1 0 ZP       2003/04
Madej Sylwester 1 0 ZP  1972 177/78   2008/09
Mariak Łukasz 1 0 B       2000/01
Mazur Marcin 1 0 ZP     SMS Łódź 2002/03
Mordon Damian 1 0 B       2018/19
Nabiałek Wiesław 1 0 ZP       2017/18
Olczak Witold 1 0  ZP       1991/92
Prażmowski Krzysztof 1 0 B       1992/93
Stopczyk Kamil 1 0 ZP     SMS Łódź 2002/03
Sujecki Tomasz 1 0 ZP       2009/10
Szulc Zbigniew 1 0 ZP       2001/02
Tkaczyk Bartłomiej 1 0 B        2013/14
Trzebiński Łukasz 1 0 ZP       2001/02
Walczak Marcin 1 0 ZP 1983 174/95 Laktoza Łyszkowice 2016/17
Wiśniewski Jarosław 1 0 ZP       1995/96
Wróbel Piotr 1 0         1992/93
Wyszyński Dawid 1 0  ZP       2007/08
Żak Łukasz 2 1 ZP       2018/19 2019/20
Trenerzy:
Foto Nazwisko i imię sezony
Lesław Molenda

1992/93

Wiesław Nabiałek

2008/09 2015/16

2016/17 2017/18

Michał Zawadzki

2009/10 2010/11

 

Sławomir Chałaśkiewicz

 

2010/11
Dariusz Janczak 2011/12
Robert Kielanowicz

2011/12 2012/13

Sebastian Papis

2011/12 2012/13

2013/14 2014/15 2017/18

Przemysław Ossowski

2015/16 (asystent tr.)

2016/17 (asystent tr.)

2017/18 (asystent tr.)

2018/19 (coach)

2019/20 (coach)

 

Łukasz Kwaśniak

2019/20

Michał Szymański (II trener)

2008/09

Sławomir Dresler (trener bramkarzy) 2012/13

Stan na dzień 31.07.2020 r.