Oficjalny serwis klubu

Sezon 2023/24 - Amatorska Liga Mini Piłki Nożnej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej

 

 

1. kolejka - nd 24-09-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Namaszczeni Voltarenem KS Nędza Łódź  5 : 3      
Kozaki 2 Kozaki UA  6 : 9
     
Ławeczkowcy Sieradz
Turbokozaki Łódź  12 : 3      
M.L. Elpro Fortuna Łódź 5 : 10    
15.30 Saint's Łódź Soccer-Calcio Łódź  2 : 10 (1 : 4)
Spychalski Mateusz (3), Grobliński Jan (2), Franoszek Tomasz, Lubiński Łukasz, Muzyk Daniel, Wawryszuk Emil, Kolomiiets Dmytro
2. kolejka - nd 01-10-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Kozaki UA Fortuna Łódź  9 : 4      
KS Nędza Łódź M.L. Elpro  3 : 8
     
Turbokozaki Łódź
Saint's Łódź  6 : 2      
Kozaki 2 Ławeczkowcy Sieradz 8 : 10    
14.20 Soccer-Calcio Łódź Namaszczeni Voltarenem  8 : 1 (3 : 0)
Spychalski Mateusz (2), Grobliński Jan, Lubiński Łukasz, Bujnowski Jan, Muzyk Daniel, Towarek Marcin, Ossowski Przemysław
3. kolejka - nd 08-10-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Ławeczkowcy Sieradz Kozaki UA
 4 : 1      
Saint's Łódź Kozaki 2  7 : 7
     
Namaszczeni Voltarenem
Turbokozaki Łódź  9 : 5      
Fortuna Łódź KS Nędza Łódź 15 : 3    
15.30 Soccer-Calcio Łódź M.L. Elpro  11 : 5 (4 : 2)
Grobliński Jan (4), Kolomiiets Dmytro (2), Ossowski Przemysław (2), Wawryszuk Emil, Bujnowski Jan, Olejnik Adrian
4. kolejka - nd 15-10-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Kozaki UA KS Nędza Łódź
 15 : 3      
Turbokozaki Łódź M.L. Elpro  3 : 6
     
Kozaki 2 Namaszczeni Voltarenem  9 : 3      
Ławeczkowcy Sieradz Saint's Łódź  7 : 12    
13.10 Soccer-Calcio Łódź Fortuna Łódź 7 : 8 (4 : 1)
Spychalski Mateusz (3), Kolomiiets Dmytro (2), Muzyk Daniel, Grobliński Jan
5. kolejka - nd 22-10-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Saint's Łódź Kozaki UA
 8 : 10      
Namaszczeni Voltarenem
Ławeczkowcy Sieradz
 4 : 10
     
M.L. Elpro
Kozaki 2  6 : 5      
Fortuna Łódź Turbokozaki Łódź  9 : 6    

26.11

13.10

KS Nędza Łódź
Soccer-Calcio Łódź  3 : 14 (1 : 6)
Spychalski Mateusz (7), Kwaśniak Łukasz (4), Lubiński Łukasz, Ossowski Przemysław, Olejnik Adrian
6. kolejka - nd 29-10-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Turbokozaki Łódź KS Nędza Łódź
 9 : 5      
Kozaki 2 Fortuna Łódź
 5 : 12
     
Ławeczkowcy Sieradz M.L. Elpro
 8 : 3      
Saint's Łódź Namaszczeni Voltarenem 6 : 5    

26.11

12.00

Kozaki UA Soccer-Calcio Łódź  5 : 2 (1 : 1)
Spychalski Mateusz (2)
7. kolejka - nd 05-11-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Namaszczeni Voltarenem Kozaki UA
 5 : 15      
M.L. Elpro
Saint's Łódź  0 : 8
     
KS Nędza Łódź
Kozaki 2  2 : 6      
Fortuna Łódź
Ławeczkowcy Sieradz  8 : 7    
16.40 Soccer-Calcio Łódź Turbokozaki Łódź 14 : 3 (5 : 0)
Spychalski Mateusz (4), Franoszek Tomasz (3), Bujnowski Jan (3), Kolomiiets Dmytro, Ossowski Przemysław, Olejnik Adrian, Lubiński Łukasz
8. kolejka - nd 12-11-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Kozaki UA Turbokozaki Łódź
 11 : 6      
Ławeczkowcy Sieradz KS Nędza Łódź
 9 : 3      
Saint's Łódź Fortuna Łódź
 1 : 13      
Namaszczeni Voltarenem M.L. Elpro  6 : 6    
13.10 Kozaki 2
Soccer-Calcio Łódź
 3 : 9 (2 : 3)
Kolomiiets Dmytro (3), Bujnowski Jan (2), Olejnik Adrian (2), Grobliński Jan, Franoszek Tomasz
9. kolejka - nd 19-11-2023 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
M.L. Elpro Kozaki UA
 4 : 5      
Fortuna Łódź
Namaszczeni Voltarenem
 21 : 4
     
KS Nędza Łódź Saint's Łódź  17 : 6      
Turbokozaki Łódź Kozaki 2
 1 : 9    

25.02.

12.00

Soccer-Calcio Łódź
Ławeczkowcy Sieradz  4 : 10 (2 : 4)
Bujnowski Jan (3), Spychalski Mateusz

 

10. kolejka - nd 10-03-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Kozaki UA
Kozaki 2
 15 : 4      
Turbokozaki Łódź
Ławeczkowcy Sieradz
 1 : 16
     
KS Nędza Łódź Namaszczeni Voltarenem  5 : 8      
Fortuna Łódź M.L. Elpro  13 : 1    
14.20 Soccer-Calcio Łódź
Saint's Łódź  12 : 5 (6 : 3)
Bujnowski Jan (3), Cłapa Krzysztof (3), Wawryszuk Emil (2), Franoszek Tomasz (2), Muzyk Daniel (2)
11. kolejka - nd 17-03-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Fortuna Łódź
Kozaki UA
 7 : 2      
M.L. Elpro KS Nędza Łódź
 4 : 4
     
Ławeczkowcy Sieradz Kozaki 2
 16 : 4      
Saint's Łódź
Turbokozaki Łódź  1 : 8    
14.20 Soccer-Calcio Łódź
Namaszczeni Voltarenem  5 : 0   vo  
 -
12. kolejka - nd 24-03-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Kozaki UA
Ławeczkowcy Sieradz  7 : 9      
Kozaki 2
Saint's Łódź
 3 : 6
     
Turbokozaki Łódź
Namaszczeni Voltarenem
 12 : 6      
KS Nędza Łódź Fortuna Łódź  5 : 13    
15.30 Soccer-Calcio Łódź
M.L. Elpro  18 : 2  6 : 1
Spychalski Mateusz (9), Franoszek Tomasz (6), Margielewski Karol (2), Maraszek Mateusz
13. kolejka - nd 14-04-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
KS Nędza Łódź
Kozaki UA
 3 : 15      
M.L. Elpro
Turbokozaki Łódź
 9 : 11
     
Saint's Łódź Ławeczkowcy Sieradz
 0 : 5   vo  
Namaszczeni Voltarenem Kozaki 2  0 : 5   vo
13.10 Fortuna Łódź
Soccer-Calcio Łódź
 13 : 6  5 : 4
Franoszek Tomasz (4), Kwaśniak Maciej, Spychalski Mateusz
14. kolejka - nd 21-04-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Ławeczkowcy Sieradz
Namaszczeni Voltarenem
 5 : 0   vo  
Kozaki UA
Saint's Łódź
 19 : 4
     
Kozaki 2
M.L. Elpro  11 : 9      
Turbokozaki Łódź Fortuna Łódź  3 : 10    
13.10 Soccer-Calcio Łódź
KS Nędza Łódź  9 : 3  5 : 1
Franoszek Tomasz (6), Spychalski Mateusz (2), Ossowski Przemysław
15. kolejka - nd 12-05-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
KS Nędza Łódź
Turbokozaki Łódź
 2 : 13      
Fortuna Łódź
Kozaki 2
 11 : 7
     
M.L. Elpro
Ławeczkowcy Sieradz  2 : 11      
Namaszczeni Voltarenem Saint's Łódź  0 : 5   vo
12.00 Soccer-Calcio Łódź
Kozaki UA
 2 : 6  0 : 3
Muzyk Daniel, Jacak Jan
  o meczu
16. kolejka - nd 19-05-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Saint's Łódź
M.L. Elpro
 9 : 4      
Ławeczkowcy Sieradz
Fortuna Łódź
 5 : 14
     
Kozaki 2 KS Nędza Łódź  5 : 3      
Kozaki UA
Namaszczeni Voltarenem  5 : 0   vo
12.00 Turbokozaki Łódź
Soccer-Calcio Łódź
 7 : 12  2 : 7
Spychalski Mateusz (4), Franoszek Tomasz (2), Lenica Łukasz (2), Jacak Konrad (2), Jacak Jan (2)
17. kolejka - nd 26-05-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
KS Nędza Łódź
Ławeczkowcy Sieradz
 9 : 8      
Fortuna Łódź Saint's Łódź  13 : 5
     
Turbokozaki Łódź Kozaki UA  0 : 5   vo  
M.L. Elpro Namaszczeni Voltarenem  5 : 0   vo
13.10 Soccer-Calcio Łódź
Kozaki 2  5 : 5  1 : 2
Spychalski Mateusz (3), Franoszek Tomasz
18. kolejka - nd 02-06-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Kozaki UA
M.L. Elpro
 12 : 3      
Kozaki 2 Turbokozaki Łódź
 8 : 13
     
Saint's Łódź KS Nędza Łódź  7 : 3      
Namaszczeni Voltarenem Fortuna Łódź  0 : 5   vo
15.30 Ławeczkowcy Sieradz
Soccer-Calcio Łódź
 5 : 5  2 : 3
Muzyk Daniel, Jacak Jan, Towarek Marcin, Spychalski Mateusz, Kwaśniak Łukasz
  o meczu

 

Tabela końcowa Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej ŁZPN 2023/24

lp Nazwa zespołu
Mecze Punkty  Bramki Bezpośrednie mecze
1 Fortuna Łódź  18 51
199:81  
2 Kozaki UA  18 45
166:74  
3 Ławeczkowcy Sieradz  18 40 157:88  
4 Soccer-Calcio Łódź  18
35 153:86  
5 Saint's Łódź  18 22
94:142  
6 Turbokozaki Łódź  18 21 110:146  
7 Kozaki 2  18 20 110:137  
8 M.L. Elpro  18
14
82:148  
9 KS Nędza Łódź  18 7 79:169  
10 Namaszczeni Voltarenem  18 10 56:135 zespół wycofany z rozgrywek

 

 Czołówka klasyfikacji strzelców ALMPN ŁZPN 2023/24

1.

2.

3.

4.

5.

 

 


 Puchar ALMPN 2023/24

 

Puchar Ligi - 1. runda - nd 07-04-2024 (orlik Łodzianka ul. Małachowskiego 7)
Ławeczkowcy Sieradz
Saint's Łódź  4 : 11      
Kozaki 2
M.L. Elpro  7 : 8
     
Fortuna Łódź
Namaszczeni Voltarenem
 5 : 0   vo  
KS Nędza Łódź Turbokozaki Łódź  1 : 16    
15.30 Kozaki UA
Soccer-Calcio Łódź
 4 : 3  3 : 3
Wawryszuk Emil, Franoszek Tomasz, Muzyk Daniel

 

 Trójfinał Pucharu Ligi

Fortuna Łódź - Kozaki UA  4:2

Fortuna Łódź - Saints Łódź  10:5

Saints Łódź - Kozaki UA  10:8

 

Superpuchar Łodzi

Fortuna Łódź - Saints Łódź

 


 

Strzelcy - sezon 2023/24 (liga + puchar)

Bramki Imię i nazwisko
 42 Spychalski Mateusz
 27 Franoszek Tomasz
 13 Bujnowski Jan
 9 Grobliński Jan, Kolomiiets Dmytro
 8 Muzyk Daniel
 6 Ossowski Przemysław
 5 Kwaśniak Łukasz, Olejnik Adrian, Wawryszuk Emil
 4 Jacak Jan, Lubiński Łukasz
 3 Cłapa Krzysztof
 2 Jacak Konrad, Lenica Łukasz, Margielewski Karol, Towarek Marcin
 1 Kwaśniak Maciej, Kuczera Szymon, Maraszek Mateusz

 

 

Piłkarz sezonu - sezon 2023/24

Punkty Imię i nazwisko
 106 Spychalski Mateusz
 73 Franoszek Tomasz
 68 Muzyk Daniel
 63 Bujnowski Jan
 55 Jacak Konrad
 51 Ossowski Przemysław
 43 Lenica Łukasz, Lubiński Łukasz
 42 Kolomiiets Dmytro
 41 Towarek Marcin
 39 Olejnik Adrian
 36 Wawryszuk Emil
 33 Grobliński Jan
 29 Osypchuk Yaroslav
 26 Rychter Krzysztof
 24 Margielewski Karol
 21 Arnold Łukasz
 19 Kwaśniak Łukasz
 18 Jacak Jan
 15 Hurnik Paweł
 13 Mikołajczyk Mateusz
 6 Cłapa Krzysztof, Kuczera Szymon, Maraszek Mateusz
 5 Fornal Mateusz
 3 Kwaśniak Maciej

 

Skład Soccer-Calcio Łódź - sezon 2023/24:

  • 2. Jacak Konrad
  • 4. Bujnowski Jan (kpt.)
  • 5. Arnold Łukasz
  • 6. Lubiński Łukasz
  • 7. Wawryszuk Emil
  • 8. Spychalski Mateusz
  • 9. Grobliński Jan
  • 10. Ossowski Przemysław
  • 15. Lenica Łukasz
  • 16. Muzyk Daniel
  • 17. Margielewski Karol
  • 19. Rychter Krzysztof
  • 23. Mikołajczyk Mateusz (br.)
  • 24. Franoszek Tomasz
  • 25. Kwaśniak Łukasz
  • 26. Hurnik Paweł
  • 28. Towarek Marcin
  • 30. Osypchuk Yaroslav (br.)
  • Kolomiiets Dmytro
  • Olejnik Adrian (br.)
  • Cłapa Krzysztof
  • Maraszek Mateusz
  • Kwaśniak Maciej
  • Jacak Jan
  • Kuczera Szymon
  • Fornal Mateusz