Oficjalny serwis klubu

Zakończyły się, objęte patronatem Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, pierwsze mistrzostwa Łodzi oldbojów w futsalu. Najlepszą drużyną okazał się Arsenal Polesie, na drugim miejscu uplasowali się oldboje Soccer-Calcio, a najniższy stopień podium przypadł w udziale ekipie KLATU CeDePe.

Królem strzelców turnieju został, z dorobkiem 3 goli, Bartłomiej Krokos z mistrzowskiego Arsenalu. Tyle samo trafień zapisał na swoim koncie Marek Sadziński z KLATU. Najlepszym bramkarzem imprezy wybrano Pawła Kupisa z tej samej drużyny.

Występ drużyny biało-błękitnych można ocenić pozytywnie. Pokonali KLATU 5:0, pomimo dużej przewagi zremisowali 0:0 z Delphi, a w meczu decydującym o tytule mistrzowskim ulegli po zaciętym boju Arsenalowi 1:4, tracąc dwie bramki w ostatnich dwóch minutach pojedynku, w momencie, gdy postawili wszystko na jedną kartę i atakowali w pięciu z lotnym bramkarzem.

Oldboje Soccer-Calcio grali w składzie: Mariusz Ryba i Andrzej Machciński w bramce oraz Piotr Wojewódzki, Sławomir Chałaśkiewicz, Robert Kielanowicz, kapitan drużyny Przemysław Ossowski, Konrad Jacak, Remigiusz Hajduk, Daniel Jacak, Michał Banasiak, Mariusz Matyjewski oraz Witold Góźdź.

Uczestnicy:

Terminarz/wyniki:

sob 20.02.2016  godz. 17.30
Arsenal Polesie Delphi 4 : 0 (2 : 0)
Kozłowski, Piechota, Jędraszczyk, Krokos (wszyscy Arsenal Polesie)
Gutowski Marcin, Nowicki Bartłomiej, Góźdź Witold (czasowy)

sob 27.02.2016  godz. 19.30
 Delphi Soccer-Calcio Oldboys 0 : 0

Sadowski Tomasz, Siech Rafał

sob 05.03.2016  godz. 16.00
 KLATU CeDePe Delphi 5 : 2 (2 : 2)
 Sadziński -3, Śmiechura -2 (obaj KLATU CeDePe) - Domowicz -2 (Delphi)
  Sadowski Tomasz, Reczulski Artur, Góźdź Witold (czasowy)

sob 12.03.2016  godz. 21.00
 Soccer-Calcio Oldboys KLATU CeDePe 5 : 0 ( : )
  Zawody zakończone w 17 minucie z tytułu wykluczenia 3 zawodników drużyny KLATU CeDePe