Oficjalny serwis klubu

18 grudnia odbyła się ostatnia w 2022 roku edycja turnieju KPolakowski Cup w Ujeździe. Biało-Błękitni wzięli udział w zawodach jako jedna z pięciu drużyn, tym razem w mocno okrojonym składzie, bo składającym się raptem z 6 zawodników. Dość szybko okazało się, że szeroka ławka rezerwowych daje pozostałym drużynom wyraźną przewagę i o ile początki wszystkich meczów były obiecujące, to niestety w drugich połowach rywale zwyczajnie odjeżdżali. Brakowało sił, a czasami niestety również umiejętności.

Szczególnie dobrze łodzianie zaprezentowali się (biorąc pod uwagę naprawdę wysoką klasę przeciwnika) w pierwszej części meczu z późniejszym zwycięzcą turnieju, a więc drużyną Struga Natviol. Przy wyniku 0:0 w polu karnym sfaulowany został Jan Bujnowski, niestety rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Towarek. Rywale niestety dość szybko odpowiedzieli bramką, a w drugiej połowie zabrakło już sił i dorzucili dwie kolejne.

Po dwóch kolejnych przegranych meczach była szansa na rehabilitację w ostatnim spotkaniu przeciwko drużynie MJ Meble, ale niestety zbyt łatwo gracze Soccer-Calcio wypuścili z rąk prowadzenie (3:0 i 4:1) i finalnie mieli sporo szczęścia, że w ostatniej minucie gry udało im się doprowadzić do remisu 5:5. Wynik ten pozwolił na zajęcie czwartego miejsca w turnieju.

PS. Jan Bujnowski, z 4 golami, zajął drugie miejsce w klasyfikacji strzelców turnieju.

 

 

 

Wyniki SCŁ:

- ze Strugą Natviol 0:3 (0:1)

- z Wanted Team 1:4 (0:2) bramka: Łukasz Lenica

- z FC Flowers 0:4 (0:2)

- z MJ Meble na Wymiar 5:5 (4:1) bramki: Jan Bujnowski (4|), Jakub Szczepankowski

 

Tabela końcowa turnieju

lp Nazwa drużyny
Mecze Punkty
 Bramki
 1 
Struga Natviol 4 12 16:1
2 Wanted Team 4 9 10:7
3 FC Flowers 4 6 10:7
4 Soccer-Calcio Łódź 4 1 6:16
5 MJ Meble na Wymiar 4 1 6:17

 

Skład Soccer-Calcio: A. Olejnik, J. Szczepankowski, J. Bujnowski (c), M. Towarek, Ł. Lenica, Ł. Lubiński

 

JB 20.12.2022