Oficjalny serwis klubu

To był, jak się wydaje, najlepszy występ Biało-Błękitnych w historii startów w futsalowym pucharze Polski. Nie wystarczyło to jednak do awansu do finału turnieju, a co za tym idzie do kolejnej rundy rozgrywek. O wszystkim zdecydował pierwszy mecz z Referees, a właściwie dwie ostatnie minuty. To wtedy Koniczynki dały sobie strzelić najpierw wyrównującego gola (ten wynik finalnie dałby jeszcze awans z grupy), a minutę przed końcem straciły drugiego gola.

Najlepszym pojedynkiem Soccer-Calcio tego dnia było starcie z młodym Widzewem. SCŁ po bramce Bujnowskiego prowadził 1:0, widzewiacy doprowadzili do wyrównania, ale ostatnie słowo należało do graczy w biało-czarnych strojach, a konkretnie do Daniela Muzyka, który zapewnił drużynie 3 punkty. Warto nadmienić, że była to jedyna porażka czerwono-biało-czerwonych w turnieju.

Ostatecznie Biało-Błękitni zakończyli rozgrywki na 3 miejscu, ze stratą jednego punktu do drugiego w tabeli zespołu Referees, który w półfinale wysoko uległ ekipie KIA Łowicz, późniejszemu triumfatorowi całego turnieju.

Wyniki grupowe Soccer-Calcio Łódź

SCŁ - Referees 1:2 (bramka: Kolomiiets)

SCŁ - Kolejarz Łódź 3:0 (Lubiński, Lenica, Muzyk)

SCŁ - Widzew Łódź U-19 2:1 (Bujnowski, Muzyk)

SCŁ - Futsal Team Parzęczew 0:1

SCŁ - FC Wici 5:0 vo.

Tabela końcowa grupy A - Puchar Polski w Futsalu (eliminacje woj. łódzkiego) - 2022/2023