Oficjalny serwis klubu

W ostatnią niedzielę Soccer-Calcio Łódź zainaugurował nowe amatorskie rozgrywki w Łodzi. W pierwszej kolejce pokonał ekipę Niagara United 10:5. Wszystko to działo się, jak już wczoraj informowaliśmy, w pierwszym pojedynku, pierwszej kolejki, pierwszego sezonu ligi pod egidą Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Biało-Błękitni (w osobie Macieja Daneckiego) zdobyli również pierwszego gola w rozgrywkach i zostali pierwszym liderem. Starcie z Niagarą było jak widać wyjątkowe. Jest jednak jeszcze jeden powód, dla którego ten mecz zostanie zapamiętany na długo.

Niedzielny pojedynek był pierwszym, w którym Biało-Błękitni wystąpili w nowych strojach klubowych. Bardzo efektowne, utrzymane w biało-czarnej tonacji trykoty ze złotymi nadrukami oraz bluzy dresowe w kolorze błękitnym (również ze złotym nadrukiem) zrobiły ogromne wrażenie na obserwatorach.

 

 

Producentem strojów jest założona w 1965 roku hiszpańska firma Joma specjalizująca się w odzieży i obuwiu sportowym.

 

 

Importerem nowo zakupionego sprzętu oraz wykonawcą całej personalizacji była z kolei łódzka firma GamaSport, z którą nasz klub współpracuje już ponad 10 lat. I warto dodać, że jest to współpraca bardzo owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Obecne stroje marki Joma są już kolejnymi zakupionymi za pośrednictwem GamaSport. Swego czasu firma ta ubrała również drużyny dziecięco-młodzieżowe naszego klubu występujące pod szyldem Akademii Futsalu Soccer-Calcio Łódź.

 

 

PO 05.04.2022