Oficjalny serwis klubu

Wczoraj, dwa dni po 30-tych urodzinach naszego klubu druga drużyna Soccer-Calcio rozgrywała mecz ligowy "na szczycie". Starcie z FC Denarowce to pojedynek drugiej i trzeciej drużyny w tabeli 3. ligi Playarena. Zapowiadał się niezwykle trudny mecz, tym bardziej, że Castilla przystępowała do niego w mocno osłabionym składzie. Pierwsza połowa rozgrywanego w zimowych warunkach starcia była jeszcze wyrównana, z lekką przewagą gospodarzy, choć zakończyła się wynikiem 5:2 dla Biało-Błękitnych.

Druga część to już pełna dominacja Koniczynek. Dość powiedzieć, że w ciągu 35 minut gry aż 11-krotnie pokonywali golkipera Denarowców, tracąc przy tym zaledwie 2 gole. Duża w tym zasługa świetnej gry w defensywie kierowanej przez powracającego do SC Marcina Ciechańskiego. Końcowy wynik 16:4 nie pozostawia złudzeń która drużyna była tego dnia lepsza.

SC Castilla wystąpiła w składzie: Marcin Ciechański - Jan Bujnowski (3 gole), Karol Margielewski (3), Mateusz Bryszewski, Przemysław Ossowski (4), Marcin Towarek (1), Mateusz Mikołajczyk (2), Daniel Muzyk (3).