Oficjalny serwis klubu

Poznaliśmy już wstępny terminarz rundy play-off Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Łodzi w Futsalu. Ze względów organizacyjnych oraz sanitarno-epidemiologicznych, harmonogram ten może ulegać pewnym modyfikacjom, dlatego proszę o weryfikowanie go na bieżąco przez wszystkie zainteresowane drużyny.

 

Obostrzenia sanitarne:

w związku z epidemią covid-19, kapitanowie/kierownicy wszystkich drużyn zobowiązani są do przygotowania imiennych list osób, które w danym dniu pojawią się w hali Anilany wraz z kontaktem do kapitana/kierownika zespołu. Osoby nie wpisane na listę nie zostaną wpuszczone na teren hali MOSiR Anilana!

........................................................................

Jednocześnie informujemy, że decyzją organizatorów, mecze rundy play-off, ze względów sanitarno-epidemiologicznych, będą rozgrywane

BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

Prośba do wszystkich drużyn biorących udział w turnieju: przychodzimy na halę tylko w składach meczowych, bez kibiców i osób towarzyszących!

.......................................................

Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczek na terenie hali (z wyłączeniem czasu rozgrywania meczu). Osoby bez maseczek nie zostaną wpuszczone na teren obiektu!

.............................................

W związku z zapytaniami i prośbami, jakie napływają od drużyn uczestniczących w OMMŁwF 2019/20 informujemy, że:

1. w związku z kilkumiesięczną przerwą spowodowaną pandemią i ewentualnymi zmianami kadrowymi w poszczególnych drużynach, każdy z zespołów ma prawo zgłosić dodatkowo max. 3 (trzech) nowych graczy (spełniających obecnie wymogi regulaminowe), nawet w przypadku, gdy lista zgłoszeniowa drużyny liczyła już 25 osób;

1. zawodnicy uprawnieni do gry w momencie przerwania mistrzostw w marcu 2020 roku (a więc w sezonie 2019/20) mogą brać udział w pozostałych do rozegrania meczach swoich drużyn (w rundzie play-off) nawet w sytuacji, gdy w obecnym sezonie (2020/21) nie spełniają wymogów regulaminowych (np. awansowali ze swoją drużyną na "dużym boisku" z klasy okręgowej do 4. ligi lub zmienili barwy klubowe na klub z ligi wyższej niż okręgowa;

2. zawodnik, który reprezentował jeden zespół w rozgrywkach grupowych OMMŁwF 2019/20 nie może w rundzie play-off reprezentować barw innej drużyny.

...................................

 

Sobota/niedziela 00.00.2020 r.

00.00 - ćwierćfinał nr 1 (1A-4B): Kozaki UA - Po Ciapulku

00.00 - ćwierćfinał nr 2 (2A-3B): Amuss - FC Jarrones

00.00 - ćwierćfinał nr 3 (3A-2B): Not4All - Lumumby

00.00 - ćwierćfinał nr 4 (4A-1B): Fajni.pl - Soccer-Calcio Łódź

 

00.00 - mecz o m. 15: JRG-2 Łódź - Almost Barca

00.00 - mecz o m. 13: Decathlon Łódź - FC Farselona

00.00 - mecz o m. 11: Stoki - M.L. Elpro

00.00 - mecz o m. 9: BS Konowały Mix - West Łódź FC

 

 ................................................

 

Sobota/niedziela 00.00.2020 r.

półfinał 1 (zw.ćw.1-zw.ćw.3): ... - ...

półfinał 2 (zw.ćw2-zw.ćw.4): ... - ...

 

mecz o m. 3-4: ... - ...

Finał: ... - ...

wręczenie nagród i zakończenie turnieju

 

PO 07.10.2020