Oficjalny serwis klubu

Zakończyły się rozgrywki sezonu 2013/14 łódzkiej Extraligi pod egidą Polskiej Federacji Futbolu Sześcioosobowego. Soccer-Calcio uplasował się na dobrym, 5. miejscu. Zespół trenera Sebastiana Papisa bardzo dobrze zaprezentował się szczególnie w drugiej części sezonu. Po dobrze przepracowanym okresie zimowym, w rundzie wiosennej ośmiokrotnie zwyciężył, jeden mecz zremisował i poniósł tylko dwie porażki (z mistrzem i wicemistrzem Łodzi). Podium było poza zasięgiem drużyny biało-błękitnych (ze względu na słabszą jesień), ale nasi zawodnicy byli widoczni w klasyfikacjach indywidualnych.

Marty Olejnik został uznany najlepszym bramkarzem rozgrywek, mimo, że reprezentował barwy naszego klubu tylko w rundzie wiosennej, zaś S. Papis uplasował się na 4. miejscu w klasyfikacji na najlepszego asystenta (30 asyst).