Oficjalny serwis klubu

Wynik meczu Soccer-Calcio - Budtor (21:0), rozegranego w dniu 9. lutego w ramach rozgrywek 2. Łódzkiej Amatorskiej Ligi Halowej, jest najwyższym zwycięstwem naszej drużyny w oficjalnym meczu mistrzowskim w historii. Rezultat jest tym bardziej zaskakujący, ponieważ drużyna przeciwna przed tą kolejką zajmowała 5. miejsce, podczas gdy błękitno-biało-błękitni... 6.

Ze względu na brak w składzie Krzysztofa i Pawła Stachlewskich oraz Kamila Zycha, mieliśmy pewne obawy o końcowy wynik, ale przebieg meczu pokazał, że nie będzie to walka z przeciwnikiem, tylko z upływającym czasem. Dość powiedzieć, że w drugiej połowie, która trwała 15 minut, zdobyliśmy 16 bramek, marnując jeszcze kilka innych wyśmienitych sytuacji do strzelenia gola. Autorami tego historycznego wydarzenia są: bramkarze Sebastian Pieta i Kacper Krzeczewski oraz Sebastian Papis (grający trener - 2 gole), Kamil Sosnowski (3 gole), Piotr Klimek (3 gole), Robert Kielanowicz (2 gole), Przemysław Ossowski (8 goli) i Maciej Pszczoła (3 gole).